Owocne rozmowy biznesowe, szkolenia i konferencje nie mogą odbyć się bez odpowiednio wyposażonej i komfortowej sali konferencyjnej. Jeżeli więc zależy Państwu na wygodzie, doskonałych warunkach do pracy, profesjonalnym serwisie, oraz pożywnych przerwach kawowych – zapraszamy No1 Restaurant & Wine Bar.

Wynajem sali szkoleniowej w naszej restauracji to gwarancja korzystania z profesjonalnego wyposażenia w postaci:

  • – systemu nagłośnienia
  • – systemu prezentacji obrazu:
    • projektor multimedialny
    • ekran
    • rzutnik
    • flip-chart

Sala konferencyjna na 150 osób – zgodnie ze współczesnymi standardami – posiada także klimatyzację i stały dostęp do bezprzewodowego Internetu.  Ponadto bezpośrednio przy sali położony jest zamknięty ogródek z dostępem tylko dla Państwa.

Wynajem sali konferencyjnej można przeprowadzić telefonicznie bądź mailowo. Skorzystanie z naszej oferty sprawi, że zarówno Państwo, jak i Wasi Goście, będziecie usatysfakcjonowani warunkami, jakie panują w naszej restauracji. Ceny już od 300zł*

Do każdego szkolenia istnieje możliwość zamówienia obiadu, kolacji czy też innego posiłku. Dania są od podstaw przygotowywane w naszej restauracji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i coraz bardziej wymagającym gustom naszych Gości staramy się przygotowywać potrawy z dbałością o każdy szczegół tylko z najlepszych składników od zaufanych dostawców.

Zapraszamy także do wynajmowanego na specjalne okoliczności sali restauracyjnej dla 25 osób, które idealnie nadaje się na kameralne zgromadzenia, poufne spotkania biznesowe, prezentacje czy nietypowe szkolenia.

* każda oferta przygotowywana jest indywidualnie